Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Kawa: Indywidualnych upomnień nie było

15 marca 2009

Dla Jakuba Kawy mecz z Cracovią był pierwszym, w którym obrońca Lechii wybiegł w podstawowym składzie Biało-Zielonych w rozgrywkach ekstraklasy.
- Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Na pewno w szatni nie było spokojnie po zakończeniu meczu. Oberwał cały zespół, indywidualnych upomnień nie było. Pewnie jak już mają być, to będą na spokojnie w Gdańsku, kiedy to będzie już po analizie całego spotkania - powiedział dla serwisu lechia.premiumliga.pl Jakub Kawa.

Dwie bramki ponownie straciliście po stałych fragmentach gry. Miało być lepiej w tym elemencie a wychodzi, że ciągle jest tak samo. Zawiodła cała obrona czy poszczególni gracze?

- Właśnie...ciężko mi powiedzieć cokolwiek na usprawiedliwienie. Jeżeli chodzi o to, kto zawalił podczas pierwszej bramki dla Cracovii. Trudno mi cokolwiek powiedzieć więcej na ten temat, ponieważ nie widziałem jeszcze powtórki, a sam byłem skupiony na innym graczu.

- Za stratę drugiej bramki też nie możemy obwiniać tylko Pawła Kapsy, bo fakt trochę mu zeszła przy piąstkowaniu piłka, ale my także popełniliśmy błąd, po przecież było trochę czasu na wybicie tej piłki.

Więcej na: www.lechia.premiumliga.pl.
(pd / lechia.gda.pl) 15 marca 2009, 14:09
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031