Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

IV liga: Remis z Powiślem Dzierzgoń

15 marca 2009

Rezerwy Lechii grające w IV lidze, w swoim pierwszym meczu w rundzie wiosennej zremisowali bezbramkowo w Dzierzgoniu z Powiślem. Biało-Zieloni zajmują 4 miejsce w tabeli.
POWIŚLE DZIERZGOŃ - LECHIA II GDAŃSK 0:0

Lechia II: Małkowski - Sass, Radovanović, Barski, Wiech - Włodkowski (Grembocki), Grzywacz (Cacić), Kołodko, Szałęga (Boczko) - Cetnarowicz, Bobrowski (Pajor).

Marek Szutowicz (trener rezerw)

- Na pewno remis nie jest dobrym wynikiem i lekki niedosyt został. Uważam, że powinniśmy wygrać to spotkanie. Mieliśmy trzy dogodne okazje między innymi Piotra Cetnarowicza, ale znakomicie spisał się golkiper Powiśla.

- Gospodarze nie mieli praktycznie żadnych sytuacji. Dobry mecz zagrali między innymi: Damian Grembocki, Michał Kołodko, czy też bramkarz Sebastian Małkowski. Myślę, że zdecydował tutaj brak dostatecznego zgrania, gdyż w zespole często występują różni piłkarze na przykład z Młodej Ekstraklasy. Jednak remis to zawsze punkt a nie porażka, więc nie jest tak źle.
(pd / lechia.gda.pl) 15 marca 2009, 20:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.119