Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

MESA: Remis Młodej Lechii w Bytomiu

21 marca 2009

Drużyna Lechii grająca w Młodej Ekstraklasie zremisowała bezbramkowo w Bytomiu z miejscową Polonią.
Najdogodniejszą sytuację zmarnował już na początku spotkania Damian Tofil. Najpierw w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza, potem z dobitki nie zdołał trafić w bramkę.

W drugiej połowie swoje sytuacje zmarnowali również Adam Duda i Gracjan Gacek. W 55 minucie boisko opuścił Janusz Weber, który doznał urazu żeber.

POLONIA BYTOM (ME) - LECHIA GDAŃSK (ME) 0:0

LECHIA (ME): Małkowski - Weber (55' Krysiński), Gładczuk, Midzierski, Osłowski - Kądziela (46’ Gacek), Pietrowski, Stępień, Tofil (70’ Włodkowski), Łuczak (75’ Bobrowski) - Kowalkowski (46’ Duda)

Tomasz Borkowski (trener Młodej Lechii)

Po tym remisie na pewno pozostaje lekki niedosyt. W pierwszej połowie dwie dobre sytuacje miał Tofil, w drugiej połowie Duda i Gacek. Mimo to było to jedno z gorszych naszych spotkań i trzeba uszanować ten jeden punkt.
(dom / lechia.gda.pl) 21 marca 2009, 16:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.114