Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trałka ma szczęście do Śląska. Znowu bramka

21 marca 2009

Łukasz Trałka, dziś gracz Polonii Warszawa, ma wyjątkowe szczęście do zdobywania bramek w meczach ze Śląskiem Wrocław. Każda ma dla niego inne znaczenie.
W ciągu ostatniego roku Trałka w meczach z wrocławianami strzeli 3 bramki.

Pierwszą - samobójczą zdobył w meczu o mistrzostwo II ligi, Śląsk - Lechia, w maju 2008 r. Bramka ta przypieczętowała awans gospodarzy do ekstraklasy.

Minęły 2 miesiące i ponownie Łukasz trafił w meczu ze Śląskiem, tym razem do właściwej bramki. Na inaugurację rozgrywek ekstraklasy jego gol uratował Lechii remis.

W przerwie zimowej Trałka zamienił Lechię na Polonię Warszawa i pierwszego gola dla swej drużyny zdobył w 21. kolejce w meczu Polonii ze Śląskiem we Wrocławiu.

Tak, więc stadion we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej pozostanie w pamięci dla byłego piłkarza Lechii. Trzeci mecz z rzędu i trzecia bramka.
(greg / lechia.gda.pl) 21 marca 2009, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.054