Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Lech - Lechia

16 maja 2009

Po meczu z Lechią zadowolony ze zwycięstwa był trener Lecha Franciszek Smuda, który na konferencji prasowej pochwalił bramkarza gości Pawła Kapsę.
- Koniecznie musieliśmy wygrać ten mecz, obojętnie w jakim stylu. W drugiej połowie rzuciliśmy wszystko na jedną szalę, aby zwyciężyć. Bramkarz Lechii miał dobry dzień i wyłapał to co potrafił. Przed meczem mówiłem, że każdy mecz, który będziemy grali, jest dla nas finałem. W takiej sytuacji nigdy nie ma pięknych widowisk, zawsze jest walka o punkty. Nie da się wygrywać 5:0. Jestem zadowolony z trzech punktów i myślimy już o finale Pucharu Polski.

Niepocieszony po spotkaniu był z kolei opiekun gości Tomasz Kafarski, który stwierdził, że remis byłby nagrodą za ambitną postawę jego piłkarzy w tym spotkaniu.

- Było to spotkanie pod dyktando Lecha. My robiliśmy co mogliśmy, aby nie stracić bramki. Szkoda, że padła ona w 84. minucie, bo pozbawiło nas to punktu. Uważam, że wynik jest zasłużony, choć niekoniecznie Lech musiał ten mecz wygrać. Gdyby udało się zremisować, byłaby to duża nagroda dla moich zawodników za ambitną postawę i wolę walki. Serce, które włożyli w grę, zredukowało po części różnicę umiejętności między nimi, a piłkarzami Lecha. Moja koncepcja na ten mecz nie sprawdziła się, bo przegraliśmy. Do 84. minuty plan był realizowany w stu procentach. Remisowaliśmy 0:0, a to był wynik, który nas urządzał.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2009, 02:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052