Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Bąk: Nie zasługiwaliśmy na porażkę

16 maja 2009

Niepocieszony po meczu był piłkarz Lechii Krzysztof Bąk, Obrońca Biało-Zielonych stwierdził, że gdyby jego koledzy wykorzystali swoje okazje wynik mógł być zupełnie inny.
- Zabrakło niewiele do remisu, jednak mecz trwa do 90 minuty. Szkoda, bo nie zasługiwaliśmy na porażkę. Być może Lech miał przewagę w środku pola i lepiej operował piłka, ale klarownych sytuacji nie miał za wiele - powiedział po meczu obrońca Lechii Krzysztof Bąk.

- Nie graliśmy źle, na pewno zabrakło gola do korzystnego wyniku. Byliśmy zespołem, który grał ambitnie i walczył o każdą piłkę. Szkoda, bo gdybyśmy przy 0:0 wykorzystali swoje sytuacje moglibyśmy pokusić się o niespodziankę, a tak obeszliśmy się nadziejami na dobry wynik. Co do Lecha to niczym nas nie zaskoczyli w tym spotkaniu - wyjaśnia Bąk.
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2009, 02:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.134