Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kapsa: Za dobrą grę punktów nie przyznają

16 maja 2009

Mimo porażki 0:1 z Lechem bardzo dobrze zagrał bramkarz Lechii Paweł Kapsa, który kilkoma świetnymi interwencjami uchronił zespół przed wyższą porażką.
- Do korzystnego wyniku zabrakło niewiele. Szkoda takiej bramki, można było tą piłkę wybić na rzut rożny. Porażka boli, bo mieliśmy swoje sytuacje i nie było tak, że nie byliśmy zespołem dużo gorszym od Lecha. Mało mnie cieszy fakt, iż byliśmy w miarę równorzędnym przeciwnikiem skoro przegraliśmy. Wolałbym cały mecz się bronić i zremisować lub wygrać. Za dobrą grę punktów nie przyznają - powiedział po meczu Paweł Kapsa.

Na konferencji prasowej trener gospodarzy Franciszek Smuda pochwalił bramkarza Lechii za dobrą postawę w tym spotkaniu.

- Na pewno pochwały z ust takiego trenera cieszą. Ja jednak wolałbym popełnić dwa, trzy błędy, a Lechia wywiozłaby punkty z Poznania. Byłbym wtedy bardziej zadowolony niż z pięknej porażki- wyjaśnia "Kapsel".
(pd / lechia.gda.pl) 16 maja 2009, 12:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.062