Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Szuprytowski chce wygrać Młodą Ekstraklasę

17 maja 2009

Młoda Lechia zremisowała z Lechem Poznań 1:1. Straconej szansy na trzy punkty żałował zawodnik Lechii Damian Szuprytowski.
- Mieliśmy okazje, aby wygrać dzisiaj, al e nie udało się. Straciliśmy przypadkową bramkę, gdzie byliśmy źle zorganizowani w obronie. Chwała nam jednak, że zdołaliśmy doprowadzić do remisu, bo mogliśmy ten mecz przegrać - powiedział po meczu Damina Szuprytowski.

- Oba gole były kuriozalne, po błędach bramkarzy. Przy pierwszej bramce faulowany był nasz zawodnik. Również w sytuacji, po której zdobyliśmy gola, był faul na zawodniku Lecha. Ja bym podyktował w tych sytuacjach dwa rzuty wolne - wyjaśnia "Mały".

Czego zabrakło wam do wygranej? - Na pewno skuteczności i koncentracji. Musimy to przeanalizować na spokojnie. Zostały dwa mecze, zaciskamy zęby i walczymy o mistrzostwo. Szkoda sytuacji, jaką miał Paweł Buzała. Gdyby strzelił prowadzilibyśmy 1:0 i byłoby zupełnie inaczej, a tak straciliśmy frajerską bramkę i znowu musieliśmy gonić wynik. Chcemy zdobyć sześć punktów i wygrać Młodą Ekstraklasę - nie ukrywa Szuprytowski.

W piątek zawodnik ten, po raz pierwszy znalazł się w osiemnastce pierwszego zespołu podczas meczu z Lechem w Poznaniu.

- Co prawda nie udało mi się zadebiutować , ale bardzo się cieszę, że dostałem szansę i znalazłem się w osiemnastce. Zmobilizuje mnie to do większej pracy i będę się starał zadebiutować jeszcze w tej rundzie - powiedział na zakończenie zawodnik Lechii.
(pd / lechia.gda.pl) 17 maja 2009, 14:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044