Gdańsk: poniedziałek, 21 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Sytuacja jest bardzo trudna

17 maja 2009

- Trzeba przyznać, że ten remis odzwierciedla to, co działo się na boisku. Nie jest to dla nas korzystny wynik, ponieważ graliśmy o zwycięstwo - powiedział po spotkaniu trener Młodej Lechii Tomasz Borkowski.
Jak podkreślił szkoleniowiec Biało-Zielonych jednym z czynników, który mógł zadecydować o tym, że nie udało się wygrać , była zbyt krótka ławka rezerwowych.

- Mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby Paweł Buzała wykorzystał znakomitą sytuację. Później straciliśmy głupią bramkę, po kiksie bramkarza. Nie widziałem tej sytuacji dokładnie, ponieważ odwróciłem się myśląc, że Sebastian ma ją w rękach. Bramka kuriozum. Znowu byliśmy w sytuacji, gdzie musieliśmy gonić - dodaje były piłkarz Lechii.

- Zabrakło nam długiej ławki rezerwowych, z której słynęliśmy, Wypadli kontuzjowani: Jakub Kawa, Robert Hirsz, Marcin Pietrowski, czy Sebastian Krysiński. Na ostatnim treningu Adam Duda skręcił kostkę. W czasie meczu kontuzji doznał Piotr Kasperkiewicz. Szkoda, że w kluczowym momencie walki o mistrzostwo, wypadło kilku piłkarzy. Oczywiście nie chcę się tym absolutnie tłumaczyć, bo mogliśmy dzisiaj wygrać, ponieważ mieliśmy swoje okazje do strzelenia gola - wyjaśnia Borkowski.

Mimo remisu trener Lechii zapowiada walkę do samego końca o zwycięstwa w meczach z Wisłą w Krakowie i z Piastem Gliwice u siebie.

- Przykro, że zdobyliśmy tylko jeden punkt i przez to Ruch może nam uciec. My jednak nie poddajemy się i będziemy grać i walczyć do końca. Jednak sytuacja jest bardzo trudna - nie ukrywa "Borek".
(pd / lechia.gda.pl) 17 maja 2009, 14:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.137