Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kolejna rozprawa w "aferze bananowej"

20 maja 2009

Portal Gazeta.pl informuje na głównej stronie swojego serwisu o zeznaniach kolejnych świadków w sprawie obrzucenia przez kibiców Lechii bananami brazylijskich piłkarzy Pogoni Szczecin.
Dziś przesłuchano kolejnych świadków w rozprawie. Byli to Edi Andradina oraz Santos Silva. Ten pierwszy powiedział prowadzącej rozprawę:

- Gdy owoce leciały w naszą stronę z trybuny było słychać okrzykii i odgłosy jakby kibice udawali odgłosy wydawane przez małpy. Ja akurat nie zostałem trafiony bananem, ale oberwał idący przede mną kolega z drużyny. Chcieli nas obrazić. Wszyscy o tym wiedzą, że banany są przysmakiem małp. Dla Silvy incydent nie miał jednak większego znaczenia emocjonalnego. - Nie poczułem się przez to specjalnie urażony ani też zmotywowany do gry

Drugi ze świadków w procesie, Santos Silva, zeznał:
- Agresja na stadionach jest normą, ale na meczu w Gdańsku po raz pierwszy czymś w nas rzucano. Na szczęście banany nie ranią.

Na rozprawę nie stawił się trzeci z wezwanych świadków, Sergio Batata. Kolejna rozprawa odbędzie się 15. lipca br.

Pełną treść artykułu można znaleźć TUTAJ
(kko / lechia.gda.pl) 20 maja 2009, 18:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033