Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

PZPN odwołał baraże o Ekstraklasę

12 czerwca 2009

Komisja do Spraw Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołała mecze barażowe o awans do Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Cracovią - podaje serwis 90minut.pl.
Głównym powodem odwołania spotkań barażowych jest postanowienie Sądu Najwyższego, który w środę uchylił decyzję w sprawie cofnięcia degradacji Widzewa Łódź i przekazał ją do ponownego rozpatrzenia przez Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Niejasna jest również sytuacja ŁKS-u, któremu nie przyznano licencji na kolejny sezon i automatycznie przesunięto na ostatnie miejsce w tabeli. Jednak władze łódzkiego klubu, zaskarżyły tą decyzję do Sądu Administracyjnego, który nakazał PZPN-owi dostarczyć kompletną dokumentację w tej sprawie.
(pd / 90minut.pl) 12 czerwca 2009, 15:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027