Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Kafarski: Znicz postawił nam trudne warunki

12 lipca 2009

Po zwycięskim spotkaniu ze Zniczem Pruszków zadowolony z postawy swojego zespołu był szkoleniowiec Lechii Tomasz Kafarski.
- Na pewno w tym spotkaniu, w stosunku do meczu z Bełchatowem poprawiliśmy organizację gry. W przeciągu całego spotkania byliśmy zespołem, który dominował i stwarzał sobie dużo sytuacji podbramkowych,ale nie udało się ich wykorzystać. Jednak w ostatniej minucie zwycięską bramkę strzelił Jacek Manuszewski. Muszę przyznać, że Znicz postawił nam trudne warunki. Bardzo dobrze w ich zespole zagrał bramkarz Adrian Bieniek - powiedział w rozmowie z naszym serwisem Tomasz Kafarski.

Jesienią w zespole Lechii nie zagra testowany we Wronkach obrońca Arkadiusz Ryś.

- Dałem mu zagrać 45 minut w zespole Znicza Pruszków, aby zobaczyć jak prezentuje się na tle naszego zespołu. Nie zagrał jednak na tyle dobrze, aby dołączył do zespołu. Arek wyjeżdża do domu.

W meczu ze Zniczem na skrzydle zagrali Maciej Kowalczyk i Paweł Buzała. Ich występ pozytywnie ocenił szkoleniowiec Lechii.

- Wypadli dobrze i pokazali, że mogą z powodzeniem zagrać nie tylko w ataku, ale również na skrzydle.
(pd / lechia.gda.pl) 12 lipca 2009, 19:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012