Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ostatni trening na obozie we Wronkach (zdjęcia)

18 lipca 2009

Piątkowy popołudniowy trening był ostatnim akcentem obozu we Wronkach przed sobotnim sparingiem ze szczecińską Pogonią.
Zajęcia zaplanowane były na godzinę 18, ale piłkarze stopniowo schodzili się na nie wcześniej i rozpoczynali indywidualną rozgrzewkę. Dwaj zawodnicy zdecydowali się na nietypową rywalizację: Jakub Zabłocki konkurował z Łukaszem Surmą w rzutach osobistych do "kosza", którym był... pusty śmietnik.

Właściwy trening rozpoczął się od gry w dziadka w trzech grupach, w każdej czterech zawodników starało się wymienić 20 podań unikając dwóch piłkarzy starających się przejąć piłkę.

Główna część piątkowych zajęć odbyła się również w trzech grupach, ale już z bramkarzami, którzy wcześniej rozgrzewali się z Dariuszem Gładysiem. Część zawodników rywalizowała w siatkonogę, inna trenowała dośrodkowania z lewej i prawej strony boiska przy różnym ustawieniu zawodników w polu karnym.

Ostatnia grupa trenowała pod okiem Marka Szutowicza strzały na bramkę po podaniu partnera i jednoczesnym ominięciu pacholików. Jednym z najtrudniejszych dla bramkarzy uczestniczących w tej grupie było ćwiczenie polegające na jak najszybszym oddaniu przez zawodników z pola sześciu strzałów ze stojących na około 10. metrze piłek oraz siódmego z futbolówki zagranej górą przez "Szuta". Golkiperzy raczej nie byli w stanie obronić więcej niż jednego lub dwóch takich uderzeń. Wszyscy zawodnicy brali udział w każdym z trzech "stanowisk".

Ostatnia część treningu to głównie ćwiczenia dośrodkowań z rzutów rożnych z obu stron boiska. Dochodzące i odchodzące piłki celnie wrzucać starali się Paweł Nowak i Marcin Kaczmarek. Reszta piłkarzy zorganizowała sobie czas w postaci gry w siatkonogę lub innych podobnych gierek.

W ostatnich zajęciach na obozie we Wronkach nie wziął udziału Paweł Buzała. Z kolei do treningu wrócił Krzysztof Bąk. Indywidualnie ćwiczyli Arkadiusz Mysona i Jakub Zabłocki.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Zdjęcia: Robert Śliwiński / lechia.gda.pl
(ks / lechia.gda.pl) 18 lipca 2009, 00:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.168