Gdańsk: poniedziałek, 18 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Mysiak: Lechia będzie groźna dla każdego rywala

18 lipca 2009

Po sobotnim sparingu Lechii z Pogonią Szczecin rozmawialiśmy z piłkarzem "Portowców" Maciejem Mysiakiem.
- Mecz był wyrównany Myślę, że pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony na tle rywala z ekstraklasy. Wynik cieszy, aczkolwiek wyniki gier kontrolnych nie są najważniejsze, ponieważ jest to kolejny etap przygotowań do sezonu.

- Potrzebujemy jeszcze troszeczkę czasu na zgranie, ponieważ doszło do nas kilku nowych zawodników. Myślę jednak, że wszystko będzie ok.

W sezonie 2005/2006 "Myszor" występował w zespole Lechii. Rozegrał 30 meczów, strzelił 1 gola.

- Bardzo fajnie było zagrać przeciwko byłym kolegom z drużyny. Było kilku chłopaków, z którymi grałem: Mateusz Bąk, Jacek Manuszewski, Piotr Wiśniewski, który akurat nie zagrał w tym spotkaniu, oraz młodzi Jakub Kawa i Robert Hirsz. Nie ukrywam, że jakiś sentyment do Lechii został.

- Na pewno zespół z Gdańska to dobra drużyna. Jestem pewien, że Lechia będzie groźna dla każdego rywala i na pewno niejednemu zespołowi odbierze punkty.

Jakie są moje plany na ten sezon? - Chciałbym pokazać trenerowi Mandryszowi, że należy mi się miejsce w podstawowym składzie. Moim marzeniem jest zagrać w ekstraklasie w barwach szczecińskiej Pogoni.
(pd / lechia.gda.pl) 18 lipca 2009, 20:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057