Gdańsk: środa, 25 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

R. Hirsz: Moje plany na ten sezon były inne, ale...

18 lipca 2009

Po ostatnim sparingu na zgrupowaniu we Wronkach rozmawialiśmy z piłkarzem Lechii Robertem Hirszem, który stwierdził między innymi, że bardzo dobrze czuje się na pozycji środkowego pomocnika.
- Mecz oceniam dobrze. Pierwsza połowa była ciężka, każdy walczył i dawał z siebie wszystko. W drugiej troszeczkę się rozluźniliśmy i było kilka strat oraz niedokładnych podań. Pogoń zdobyła gola i miała jeszcze kilka innych okazji. Uważam jednak, że w końcówce to my mieliśmy lepsze sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.

- Ja wszedłem na kilkanaście minut i szczerze powiem, że czułem się bardzo dobrze. Kiedyś za juniora grałem w ataku, bo wiadomo każdy chciał zdobywać gole. Teraz w pierwszym zespole i to już w zeszłym sezonie, trenerzy próbowali wystawiać mnie w środku pola i tak zostało. Czuję się zdecydowanie lepiej i pewniej na tej pozycji.

18 lipca piłkarze Lechii zakończyli zgrupowanie we Wronkach i wracają do Gdańska, gdzie będą trenować do rozpoczęcia ligi.

- Było to długi i męczący obóz. Mieliśmy kilka ciężkich zajęć. Było bardzo ciepło, a taka pogoda na pewno nie była sprzyjająca do treningów. Troszeczkę popracowaliśmy rozegraliśmy kilka sparingów. Myślę, że zgrupowanie było udane. Z pewnością dobre wyniki w grach kontrolnych podbudują nasz zespół przed rozpoczęciem ligi.

Według Hirsza nowi zawodnicy Lechii Paweł Nowak, Ivans Lukjanovs i Sergejs Kozans, mogą być dużym wzmocnieniem gdańskiego zespołu.

- Myślę, że największym wzmocnieniem będzie napastnik Ivans Lukjanovs. Jest to dobry zawodnik, co pokazał zdobywając dwa gole. Każdy z nich będzie mógł pomóc zespołowi.

Jakie są twoje plany na ten sezon? -Początkowo moje plany na ten sezon były inne, ale po rozmowie z trenerem i moim menedżerem doszedłem do wniosku, że chcę zostać w Lechii co najmniej na tą rundę.
(pd / lechia.gda.pl) 18 lipca 2009, 22:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.207