Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kowalczyk: Obciążenia robią swoje

18 lipca 2009

Maciej Kowalczyk żałował straconej z Pogonią bramki, ale jednocześnie cieszył się, że zaczyna się dla piłkarzy Lechii lżejsza część przygotowań do sezonu.
- Zgadzam się, że mecz w drugiej połowie wyglądał dużo słabiej. Zagrali wówczas jednak zmiennicy i usprawiedliwiłbym tych młodych, niedoświadczonych chłopców.

- Szkoda straconej bramki, bo gdyby nie to, to wygralibyśmy sparing i pojechali do Gdańska ze zwycięstwem.

- Swoje robią też obciążenia treningowe, bo jesteśmy na drugim obozie, praktycznie bez wolnego czasu między nimi. Cały czas trenujemy dwa razy dziennie, zmęczenie się nakłada i siedzi cały czas w nogach. Było to widać w drugiej połowie, kiedy troszeczkę stanęliśmy.

- Na szczęście mamy teraz dwa dni wolne, a potem po jednej jednostce treningowej dziennie także miejmy nadzieję, że zaczniemy łapać świeżość - zakończył napastnik Lechii.
(ks / lechia.gda.pl) 18 lipca 2009, 20:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040