Gdańsk: wtorek, 18 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Liga Gdańskich Firm

18 sierpnia 2009

Fundacja „Obudź Nadzieję” gorąco zachęca do podjęcia współpracy w utworzeniu Ligi Gdańskich Firm - rozgrywek dla młodzieży z Gdańskich Domów dla Dzieci oraz młodzieży z rodzin dotkniętych patologią.
Komunikat fundacji "Obudź Nadzieję":

Program, ma na celu utworzenie drużyn piłkarskich, w skład których wchodziłyby dzieci z Gdańskich Domów dla Dzieci oraz młodzież dotknięta patologią z rodzin ubogich, dysfunkcyjnych z terenu Gdańska i okolic. Przez cały okres działalności Fundacji udało nam się zrzeszyć około 80 sportowców amatorów z w/w problemami. Nawet najdrobniejsza pomoc finansowa ze strony firm i organizacji jest na chwilę obecną ostatnią szansą na utrzymanie tych drużyn. Środki uzyskane z tego tytułu, przeznaczane są na organizowanie treningów, turniejów sportowych oraz wyjazdów integracyjnych. Wsparcie konkretnej drużyny nadaje jej nazwę związaną z daną organizacją czy firmą oraz otwiera najróżniejsze drogi promocyjne. Dla młodych zapalonych sportowców, kontynuowanie treningów i rozgrywek w składach do tej pory uformowanych umożliwi umocnienie sportowej rywalizacji i współpracy między zawodnikami oraz rozwój ich talentów i spełnienie sportowych marzeń.
Chęć udziału w projekcie, jak i aprobatę idei przedsięwzięcia wyraziły już Gdańskie firmy tj. Balta, Firma Budowlana Wojciechowski.pl, ZKM Gdańsk, 3HI, "Jaworscy" Biuro Nieruchomości, Eurogift, Jacek Śliwiński czy Stowarzyszenie "Lwy Północy".
Przy tak szczytnych działaniach ukierunkowanych na pomoc pokrzywdzonym przez los dzieciom na pewno nie zabraknie okazji do ewoluowania Naszych starań, co niewątpliwie wpłynie na polepszenie wizerunku społecznego zaangażowanych firm.

Zadania fundacji "Obudź Nadzieję" w projekcie:

- zespolenie ok. 12 drużyn piłkarskich spośród dzieci.
 trenowanie i szkolenie zawodników, jak i dbanie o prawidłowy przebieg przygotowań do turniejów sportowych.

- organizacja i przebieg samych turniejów np. z okazji Dnia Dziecka, Mikołajki, Dnia Sportu, czy innych zaproponowanych przez zainteresowane strony.
- organizowanie ogródków czy punktów informacyjnych danej firmy na ich prośbę,
- nagłośnienia danego turnieju w mediach lokalnych – patronat medialny zapewnia gazeta lokalna Echo Miasta, Radio Plus, Pomorska TV istnieje możliwość umieszczenia artykułu w miesięczniku informacyjnym Herold.

Wszyscy, którzy zechcieliby przystąpić do Ligi Gdańskich Firm, prosimy o kontakt pod numerem
0-510-861-361 z kanclerzem fundacji Marcinem Gruszkiewiczem.


Przypomnijmy, że współzałożycielami fundacji są Jan Ptach, związany z Lwami Północy były piłkarz Lechii - Krzysztof Brede oraz Marcin Gruszkiewicz.
(kko / lechia.gda.pl) 18 sierpnia 2009, 15:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029