Gdańsk: sobota, 8 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

MESA: Derby Trójmiasta 6 września o 20.15

4 września 2009

W niedzielę 6 września awansem rozegrany zostanie mecz Młodej Ekstraklasy pomiędzy Lechią oraz Arką Gdynia. Początek o godzinie 20.15.
Spotkanie odbędzie się na głównej płycie boiska przy Traugutta. Po raz pierwszy mecz Młodej Lechii będzie rozegrany przy sztucznym oświetleniu.

Pierwotnie mecz powinien odbyć się w grudniu. Przesunięcie terminu ma związek z warunkami atmosferycznymi i kosztami organizacji spotkania zimą.

Wstęp za okazaniem plakatu (zespołu Młodej Ekstraklasy), który będzie do nabycia przed wejściem na stadion w cenie 2 zł. Posiadacze karnetów wchodzą na spotkanie bezpłatnie.

W czasie trwania spotkania kibicom zostanie udostępniony sektor Prosta. Zadaszona trybuna będzie w niedzielę wyłączona z użytkowania ze względu na trwający remont. Wyjątkiem jest sektor VIP.

Bezpośrednią transmisję z meczu derbowego przeprowadzi stacja Orange Sport.
(pd / lechia.pl) 4 września 2009, 06:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007