Gdańsk: poniedziałek, 17 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

EA Sports: Demo gry FIFA 10 do pobrania

11 września 2009

Już od 10 września do pobrania jest demo gry FIFA 10.
Olympique Marsylia, Bayern Monachium, FC Barcelona, Chelsea, Juventus oraz Chicago Fire to drużyny, którymi od 10 września wszyscy fani serii FIFA będą mogli zagrać FIFA 10. Wszystko dzięki wersji demo. Jak je pobrać? Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić stronę http://fifa.easports.com/plPL

Na konsolach PlayStation3 i Xbox testowy mecz trwać będzie dwa razy po trzy minuty, na PC - dwa razy po cztery minuty. Posiadacze konsol będę mieli do dyspozycji nowy stadion Wembley (Xbox) i FIWC Stadium (PS3).

Opis produktu

25 nagród na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy FIFA 09 postawiły bardzo wysoko poprzeczkę przed twórcami następnej odsłony serii. Jednak EA SPORTS™ udało się stworzyć godnego następcę – FIFA 10 to efekt prac nad pełnym wykorzystaniem potencjału świetnego silnika gry znanego z poprzedniej wersji, przy nieocenionej pomocy graczy, których liczne sugestie wyznaczyły kierunek działań zespołu programistów. W połączeniu z długą listą licencjonowanych klubów i lig czyni to FIFA 10 najbardziej kompletną symulacją futbolu na rynku.

FIFA 10 to ulepszony system rozgrywki, bazujący na szybkich i inteligentnych reakcjach zawodników. Ponadto dla miłośników wyzwań długoterminowych przygotowaliśmy gruntownie odświeżony tryb menedżerski, który uległ ponad 50 poważnym zmianom. We współczesnej piłce liczy się zarówno technika, jak i siła fizyczna. Dzięki rozszerzonemu repertuarowi zagrań i twardej walce o piłkę na każdym metrze boiska FIFA 10 jest doskonałym odzwierciedleniem nowoczesnego futbolu! Podczas akcji ofensywnych zawodnicy cały czas próbują znaleźć optymalną pozycję, pokazują się kolegom z drużyny, szukają luki w ustawieniu przeciwnika i grają na granicy spalonego, aby w dogodnej chwili wybiec do podania i znaleźć się sam na sam z bramkarzem. Obrońcy mogą uprzykrzać życie napastnikom precyzyjnymi wślizgami na granicy faulu bądź kryciem indywidualnym, które niejednemu odebrało ochotę do gry. Stosowana jest zasada asekuracji, aby newralgiczne fragmenty strefy defensywnej nie były pozostawione bez opieki. W FIFA 10 gra defensywna polega nie tylko na uzyskaniu przewagi fizycznej, ale i taktycznej!

W systemie sterowania wprowadzone zostały przełomowe modyfikacje. Przede wszystkim dryblujący zawodnik może wykonać ruch pod dowolnym kątem od 1° do 360°, co daje niespotykane dotąd możliwości przedzierania się przez szyki obronne przeciwnika i stwarzania przewagi w ataku! Zawodnikom lepiej wyszkolonym technicznie wystarczy dosłownie odrobina miejsca, aby oszukać obrońcę i zostawić go w tyle. Piłka nożna jest jednak grą kontaktową i każdy „technik” musi również umieć prowadzić piłkę pod presją – obrońcy grają bowiem blisko, w ruch idą barki i łokcie, trzeba więc osłaniać piłkę i trzymać ją z dala od nóg przeciwnika. Dzięki rozbudowanemu systemowi symulacji kolizji pojedynki między zawodnikami są różnorodne, a przepychanka w walce o piłkę może potrwać nawet dłuższą chwilę.

Kto zawsze chciał zobaczyć samego siebie na boisku, ma do dyspozycji tryb „Wirtualna gwiazda”, w którym może stworzyć piłkarza na podstawie własnego zdjęcia i poprowadzić go przez karierę. W drodze na szczyt do zaliczenia jest ponad 200 różnych osiągnięć! Komu będzie mało, może dołączyć do klubu w sieci i rozgrywać mecze 10 na 10 z innymi drużynami złożonymi z graczy na całym świecie. Najlepsi wezmą udział w walce o tytuły mistrzów swojego regionu i świata!

Znacznie rozszerzony tryb treningowy daje możliwość gruntownego przećwiczenia zagrań, sztuczek i rozegrań. Zupełnie nowym elementem jest trening stałych fragmentów gry, pozwalający na szczegółowe rozplanowanie zachowania zawodników podczas wykonywania rzutu wolnego lub rożnego, aby można było stworzony schemat zastosować podczas meczu.

Najważniejsze cechy

• Wirtualna gwiazda. Zobacz samego siebie na boisku! Stwórz trójwymiarowy model piłkarza ze swoją twarzą i graj nim w dowolnym trybie. Podnoś jego umiejętności, próbując zaliczyć ponad 200 różnych osiągnięć, a gdy już zdobędziesz wszystko, włącz tryb sieciowy i zostań gwiazdą internetowych boisk!

• Mistrzostwa wirtualnych klubów. Załóż ze znajomymi klub w sieci, aby grać w dziesięciu przeciwko drużynom złożonym z innych graczy na całym świecie. Walcz o tytuł mistrza regionu i świata!

• Nowy tryb treningowy. Szlifuj swoje umiejętności indywidualne i zespołowe w trybie treningowym zawierającym wszystkie elementy gry. Możesz wybrać dowolną liczbę obrońców i atakujących (np. 11 na 11, 5 na 5 lub nawet 5 na 3) i ćwiczyć rozgrywanie akcji i stałych fragmentów gry.

• Własny arsenał zagrywek. Twórz na treningach schematy rozgrywania stałych fragmentów gry. Masz całkowitą kontrolę nad swoimi zawodnikami: możesz każdemu z nich wyznaczyć określony ruch, próbując opracować idealne rozegranie, które pozwoli Ci znaleźć drogę do siatki przeciwnika. Zapisuj swoje schematy, aby w razie potrzeby wywołać je jednym przyciskiem podczas meczu.

• Drybling 360°. Niekiedy o powodzeniu akcji decydują milimetry. Dzięki przełomowemu systemowi dryblingu pod dowolnym kątem masz większą kontrolę nad piłką i możesz wykorzystać nawet najmniejszą lukę w obronie!

• Wyszkolenie techniczne. Całkowicie nowa technika animacji daje nowe możliwości w grze 1 na 1. Zagraj zawodnikiem o nieprzeciętnych umiejętnościach i zobacz, co potrafi zrobić z obrońcą!

• Gra ciałem. Osłanianie piłki, zastawianie się, gra bark w bark – twarda, fizyczna walka pomiędzy napastnikiem i obrońcą to nieodłączna część współczesnego futbolu i nie inaczej jest w FIFA 10.

• Poruszanie się zawodników po boisku. Dzięki udoskonaleniu sztucznej inteligencji zawodnicy Twojej drużyny lepiej czytają grę i dostosowują swoje poczynania do tempa i przebiegu akcji.

• Przyjęcie piłki. Podczas meczu czas i miejsce to często nieosiągalny luksus. Zawodnicy starają się dobrać optymalną pozycję od przyjęcia piłki, aby jak najlepiej i najszybciej ją opanować.

• Ustawianie się. Obrońcy asekurują się i przekazują sobie napastników, aby nie pozostawić luk w obronie. Napastnicy starają się wyjść na pozycję, grają na granicy spalonego i szukają różnych możliwości stworzenia przewagi w ataku.

• Różnorodne możliwości odbioru piłki. Grając zawodnikiem o wyższym poziomie wyszkolenia, możesz precyzyjnie odebrać piłkę wślizgiem bez urwania nóg rywalowi (i zarobienia kartki). Masz do dyspozycji różne metody odbioru piłki w zależności od sytuacji, np. przecięcie podania wślizgiem, wyprzedzenie rywala w ruchu do piłki lub wybicie górnego podania, które mogłoby otworzyć napastnikowi drogę do bramki!

• Inteligencja bramkarzy. Bramkarze reagują szybciej i potrafią dokładniej ocenić, kiedy warto wyjść do piłki, a kiedy lepiej zostać w bramce. Pole karne jest teraz prawdziwym królestwem golkipera – aby zakończyć akcję skutecznym strzałem, trzeba się postarać!

• Realistyczny tryb menedżerski. Ponad 50 poważnych modyfikacji całkowicie odmieniło tryb menedżerski. Symulacja wyników dokonywana jest na podstawie potencjału zespołów i poszczególnych zawodników, a rozwój piłkarza w trakcie kariery jest pochodną wielu realistycznych czynników. Powodzenie i przebieg transferu zależą od wielu elementów – niełatwo zachęcić gwiazdę do wzmocnienia składu mało perspektywicznego ligowego przeciętniaka! Ponadto konkurencja nie śpi i może skusić zawodnika atrakcyjniejszą ofertą.
(greg / lechia.gda.pl) 11 września 2009, 06:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.089