Gdańsk: poniedziałek, 17 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia na zakupach

11 września 2009

Młody bramkostrzelny napastnik, środkowy pomocnik o bogatym doświadczeniu ligowca oraz perspektywiczny obrońca - to efekt "łowów" gdańskiej Lechii w letnim okienku transferowym.
Jak podkreślali działacze i sztab szkoleniowy, nie szło tu o ilość, a o jakość w pozyskiwaniu do klubu nowych graczy. Wnikliwe testy medyczne oraz szczelne sito selekcji jakie zastosowali Tomasz Kafarski i spółka ostatecznie pomyślnie przeszli Ivans Lukjanovs, Paweł Nowak i Sergejs Kożans i to oni zakładają dziś biało-zielone koszulki. Czy wybór jakiego dokonano podczas ostatniego okienka transferowego był słuszny? Czy pozbycie się z klubu Pawła Pęczaka i Artura Andruszczaka był rozsądnym ruchem kadrowym? Podsumowanie letnich transferów znajdziesz w artykule Biało-zielone "Mercato" w najnowszym numerze Tygodnika.
(marc / lechia.gda.pl) 11 września 2009, 20:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026