Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Pawełek: Zabrakło kadrowiczów

14 września 2009

- Liczą się trzy punkty - przyznał po meczu bramkarz Wisły, dla którego spotkanie z Lechią było setnym występem w barwach "Białej Gwiazdy".
-Nie uważam, żeby to Lechia miała przewagę, myślę, że to my byliśmy stroną przeważającą - wypowiedział się popularny „Mario”. - Obraz gry wynikał przede wszystkim z tego, że to my zagraliśmy słabe spotkanie. W przerwie na reprezentacje przygotowania były ukierunkowane głównie na mecz z Lechią, jednak zabrakło kilku piłkarzy, którzy w tym czasie grali w swoich kadrach narodowych. Głównie u nic zabrakło trochę świeżości i dlatego mecz wyglądał, jak wyglądał.

- Lechia z pewnością jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie i spodziewaliśmy się trudnego spotkania. Najważniejsze, że udało się wywieść z Gdańska komplet punktów - wyjawił Mariusz Pawełek.
(mat / lechia.gda.pl) 14 września 2009, 12:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012