Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kaczmarek: Zagraliśmy dobry mecz, ale ...

14 września 2009

Skrzydłowy Biało-Zielonych po meczu żałował niewykorzystanych sytuacji i kolejnej porażki "u siebie".
- Myślę, że zagraliśmy dobry mecz, ale co z tego jak znowu nie zdobyliśmy punktów - powiedział popularny „Kaka”. - Mieliśmy dwie, może trzy sytuacje, z których mogliśmy strzelić bramkę. Słabiej to wyglądało w pierwszej połowie, jednak w drugiej były szanse, żeby odwrócić losy meczu.

- Szkoda, że się nie udało, bo Wisła rozegrała przeciętny mecz. Podobnie było na Arce, kiedy zagrali słabo, a wygrali. W Gdańsku to samo. My znowu tracimy punkty na własnym terenie i to jest właśnie nasza główna bolączka. Po raz kolejny nie możemy wykorzystać chociażby jednej sytuacji, żeby strzelić bramkę. Nawet remis z takim przeciwnikiem, jak Wisła byłby jakimś tam sukcesem i moglibyśmy dopisać sobie przynajmniej jeden punkt, a tak znowu przegrywamy u siebie - zakończył Kaczmarek.
(mat / lechia.gda.pl) 14 września 2009, 12:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012