Gdańsk: niedziela, 21 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Głosem spikera: "Stadion X-lecia"?

15 września 2009

W Gdańsku, w związku z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej – 2012, powstaje… obiekt, który jak wiele na to wskazuje może powielić losy Stadionu X–lecia - pisze w swym felietonie dla tygodnika Lechia.gda.pl stadionowy spiker Lechii Marcin Gałek.
Skąd taki wniosek? Wynika on z zachowań i wypowiedzi osób koordynujących jego powstanie oraz ich współpracowników Podczas, gdy wszystkich rozgrzewa dyskusja na temat koloru krzesełek, niewiele jest osób, które zauważają, że w wypowiedziach przedstawicieli spółki „Biuro Inwestycji Euro Gdańsk 2012” Sp. z o. o. (zwanej dalej: BIEG 2012) na pierwszy plan coraz bardziej wysuwają się kwestie dotyczące czynszu za wynajem sklepów, magazynów, lóż oraz wszystkiego na czym można by zamontować banery reklamowe. Wszystko to nazywane jest w urzędniczej nowomowie całkiem zgrabnie: „powierzchnie komercyjne”. (...) W ten prosty sposób obiekt, od którego wszyscy oczekują, że stanie się stadionem, w niedługim czasie może stać się kolejnym jarmarkiem… Przepraszam, państwo z BIEG-u 2012, nazwali by to powierzchnią komercyjną.(...)

Czytaj: Felieton "Stadion X-lecia"
(mik / lechia.gda.pl) 15 września 2009, 16:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.082