Gdańsk: niedziela, 23 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI

IV liga: Lechia II Gdańsk - Orlęta Reda 0:0

3 października 2009

W meczu 10 kolejki IV ligi rezerwy Lechii zremisowały bezbramkowo na własnym boisku z Orlętami Reda.

W rozgrywkach IV ligi w zespole Biało-Zielonych zadebiutowali: Patryk Brzeski i Adam Prusaczyk (obaj rocznik 92'). Mimo remisu Lechia nadal zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

LECHIA II GDAŃSK - ORLĘTA REDA 0:0

Lechia II: Małkowski - T. Kila, Gładczuk, Krysiński, Loda - Andrychowski (46' Kądziela), Kalkowski, Preizner (60' Brzeski), Włodkowski - Kowalkowski (60' Kołodko), Ł. Wiśniewski (72'Prusaczyk).

Tomasz Borkowski ( I trener)

- Graliśmy w tym spotkaniu młodzieżowym składem, zadebiutowali również młodzi: Patryk Brzeski i Adaś Prusaczyk i jest to również powód do radości. Orlęta cofnęły się na swoją połowę licząc na kontrataki. Zmusili nas przez to do gry w ataku pozycyjnym. Sytuacji podbramkowych w tym meczu było jak na lekarstwo. Mieliśmy dwie: Michała Kowalkowskiego, który nie trafił po dobrym podaniu Tomka Preiznera Drugą okazję po indywidualnej akcji miał Patryk Brzeski.

- Był to mecz na szczycie i na pewno ten remis nie jest dla nas porażką. Wynik odzwierciedla to co się działo na boisku. Zdobyliśmy punkt i powinniśmy go uszanować.
(pd / lechia.gda.pl) 3 października 2009, 14:41
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026