Gdańsk: wtorek, 17 lipca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Po meczu testowym zostaje dwóch graczy

13 października 2009

Adrian Korzeniewski ze Startu Nidzica oraz Piotr Zieliński z rezerw Wisły Płock rozpoczną treningi z drużyną Młodej Lechii po meczu testowym rozegranym we wtorek. Pozostali nie zachwycili.
W meczu tym wzięło udział kilkunastu piłkarzy wypatrzonych przez skautów Lechii, Romana Kaczorka i Rafała Kaczmarczyka, w niższych ligach. Pojawili się gracze m.in. z Jezioraka Iława, Nielby Wągrowiec czy Victorii Koronowo. Miało być także dwóch zawodników z Niemiec - Patrick Nowakowski i Geworg Arustamian, ale na Traugutta nie dotarli.

- To nie byli przypadkowi gracze. Poziom był satysfakcjonujący, ale nie szukaliśmy piłkarzy do pierwszego zespołu. Nie oczekiwaliśmy nie wiem czego. Dwaj z nich rozpoczną treningi z zespołem Młodej Ekstraklasy - powiedział po meczu trener Tomasz Kafarski.

Wpływ na decyzję o dołączeniu przez Korzeniowskiego oraz Zielińskiego do zespołu Młodej Ekstraklasy miał fakt, że obaj studiują w Gdańsku.

- Dobrze się zaprezentowali i teraz będą mieli okazję potwierdzić swoje walory w drużynie ME - mówi dyrektor Lechii Błażej Jenek.

Natomiast w kręgu zainteresowań trenera I drużyny Tomasza Kafarskiego jest 21-letni napastnik Nielby Wągrowiec Mateusz Witomski.

Kolejny test-mecz odbędzie się w Gdańsku za 2 tygodnie.

Źródło: Gazeta Wyborcza / lechia.pl
(kko / Gazeta Wyborcza) 13 października 2009, 21:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.109