Gdańsk: sobota, 4 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bilety na mecz z Odrą Wodzisław

9 listopada 2009

Od poniedziałku 9 listopada można kupować bilety na środowy mecz 1/8 Pucharu Polski z Odrą Wodzisław. Kibice będą mogli kupić wejściówki w okazyjnych cenach.
Z kolei posiadacze abonamentów nie będą musieli kupować dodatkowego biletu, ponieważ ich karnet będzie przepustką do wejścia na spotkanie z Odrą.

Ceny biletów:
ulgowy – 5 zł
zegar – 10 zł
prosta - 20 zł
skrajna – 30 zł
centralna – 40 zł
.

Wejściówki można kupować w kasach biletowych na stadionie przy ul Traugutta 29:

• w poniedziałek (9 listopada) i wtorek (10 listopada) w godz. 11.00 – 18.00
• w dniu meczu pucharowego, w środę 11 listopada w godz. 10.00 – 14.00.

Bilety dla kibiców, których zdjęcia i dane znajdują się już w klubowej bazie, można również nabywać w Starogardzie Gdańskim w sklepie JR Sport (centrum handlowe “Wierzyca”) – w godz. 10.00 – 20.00.

W związku z tym, że 11 listopada jest dniem wolnym od pracy zachęcamy do przyjścia na stadion rodziny i grupy zorganizowane. Specjalnie dla nich klub umożliwia oglądanie pucharowych zmagań w sektorze ulgowym.

W celu skorzystania z promocyjnych cen biletów, rodziny z dziećmi proszone są o wypełnienie specjalnego formularza (należy okazać go przy zakupie wejściówek), natomiast przedstawiciele grup zorganizowanych powinni kontaktować się bezpośrednio z klubem.
(pd / lechia.pl) 9 listopada 2009, 14:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.085