Gdańsk: wtorek, 25 września 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

GKS ciężko trenuje przed meczem z Lechią

15 listopada 2009

W wywiadzie udzielonym portalowi Sportowefakty.pl, trener bełchatowian Rafał Ulatowski podkreśla, że czekający jego drużynę mecz w Gdańsku będzie trudniejszy niż w ubiegłym sezonie.
Niedawno rozpoczęła się reprezentacyjna przerwa. Ma pan dużo czasu na rozpracowanie kolejnego przeciwnika, jakim jest Lechia Gdańsk.

- Zgadza się. Co innego rozpracować przeciwnika, a co innego wyciągnąć wnioski z jego gry i przełożyć to na boisko. To nie jest nasza pierwsza przerwa. Widzi pan, że jesteśmy już 40 minut po treningu, a zostało jeszcze 10 zawodników doskonalących swoje umiejętności. Widać, że głód grania jest, a o to chodzi w piłce nożnej. Potrafimy spowodować, że zawodnicy nie mogą się doczekać następnego treningu czy meczu. Myślę, że jest to też odpowiedź na pytanie, jaka jest atmosfera w zespole, w klubie. Nie będzie to łatwy pojedynek. Pamiętamy, że w ubiegłym sezonie to był pierwszy mecz trenera Kafarskiego. Wygraliśmy 2:1 po bramkach Jacka Popka i Dawida Nowaka. Jednego z tych zawodników na pewno nie będzie. Wierzę, że ten drugi będzie w dobrej dyspozycji, takiej, żeby pokazać swój nieprzeciętny talent. Jednak do spotkania jest jeszcze 10 dni, więc tu dużo może się zmienić. Mamy swój sposób pracy, który realizujemy. Ten tydzień poświęcamy na to, żeby przygotować zespół na cztery ostatnie mecze najlepiej pod względem motorycznym i technicznym, a o taktyce będziemy myśleć dopiero od przyszłego tygodnia.
(kko / SportoweFakty.pl) 15 listopada 2009, 17:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012