Gdańsk: piątek, 3 września 2010
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łotewski selekcjoner obejrzy Lechię

19 listopada 2009

Szkoleniowiec łotewskiej kadry Aleksandrs Starkovs awizował swoją obecność na meczu gdańskiej Lechii.
Selekcjoner obejrzy wyjazdowy pojedynek Biało-Zielonych z Jagiellonią Białystok. Trener od niedawna po raz kolejny trenuje również Skonto Ryga, z którym Lechia nawiązała współprace i z którego przed sezonem trafili do Gdańska Ivans Lukjanovs i Siergiejs Kozans. Właśnie tych ostatnich Starkovs będzie chciał zobaczyć na żywo, w kontekście nadchodzących zgrupowań i meczów towarzyskich łotewskiej reprezentacji.
(jn / lechia.pl) 19 listopada 2009, 08:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.164