Gdańsk: sobota, 28 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Nowak: Z Lechią zawsze gra się ciężko

22 listopada 2009

- Jest to cenne zwycięstwo w dodatku na trudnym terenie z Lechią. Dopisujemy trzy punkty na dodatek nie straciliśmy bramki. Cieszę się z gola, ale najważniejsza jest drużyna - powiedział dla lechia.gda.pl napastnik Dawid Nowak.
Po raz kolejny strzela pan gola wchodząc z ławki. Czy rola jokera pana zadowala?

- Na pewno nie. Wolałbym grać od początku. Taka jest jednak decyzja trenera. Dobrze gramy, zwyciężamy więc nic nie zmienia w składzie.

Zwycięstwo nad Lechią przyszło wam dosyć łatwo.

- Wcale nie. Z Lechią zawsze gra cię ciężko. Pół roku temu też mieliśmy tutaj trudną, ale zwycięską przeprawę. Dzisiaj było tak samo. Gospodarze mieli rzut karny. Cieszymy się, że nasz bramkarz to obronił. Zdobywamy punkty i pniemy się do góry w tabeli.

Dawid Nowak staje się katem Lechii, ponieważ w drugim meczu przeciwko Biało-Zielonym na stadionie przy Traugutta zdobywa swoją drugą bramkę.

- Tak się złożyło. Pół roku temu również strzeliłem tutaj bramkę, która dała nam wygraną. Bardzo się z tego cieszę. Najważniejsze, że mamy kolejne trzy punkty na koncie.
(pd / lechia.gda.pl) 22 listopada 2009, 00:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042