Gdańsk: sobota, 28 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Karne dały 1200 złotych

22 listopada 2009

W przerwie wczorajszego meczu pomiędzy Lechią Gdańsk, a GKS-em Bełchatów odbył się konkurs strzelania rzutów karnych. W zamian za 200 złotych na cele charytatywne można było zmierzyć się "oko w oko" z Mateuszem Bąkiem.
Do strzelania karnych zgłosiło się 6 osób. Był wśród nich poseł na Sejm VI kadencji (2007-2011) Arkadiusz Rybicki, a także osoba która została wylosowana wśród publiczności na życzenie premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego, który uiścił w jej imieniu wspomnianą opłatę w wysokości 200 złotych.

Pomyslodawcą i jednoczesnie organizatorem konkursku było stowarzyszenie "Lwy Północy", dzięki uprzejmości klubu Lechia Gdańsk. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu była piłka z autografami zawodników Lechii Gdańsk.

Zyski z konkursu rzutów karnych zasilą fundusz organizacji turnieju mikołajkowego dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Warto wspomnieć też o geście zwycięzcy wczorajszego konkursu, który zdecydował się przekazać wygraną piłkę na licytację, zyski z której przeznaczone zostanę na cel zbiórki. Dzięki zdobytym środkom planowane jest ufundowanie nagród i upominków dla wszystkich (około 200) uczestników turnieju, który odbędzie się w dniach 28-29 listopada w hali Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku.

Przypomnijmy, iż turniej mikołajkowy dla dzieci jest współorganizowany przez fundację "Obudź Nadzieję", Lwy Północy i gdański Zespół Szkół Inżynierii Środowiska. Patronat medialny nad imprezą sprawuje lechia.gda.pl. Patronatem honorowym nad turniejem objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz.

Czytaj artykuł o fundacji "Obudź Nadzieję"
(kko / lechia.gda.pl) 22 listopada 2009, 12:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034