Gdańsk: sobota, 28 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Kapsa: Nie zasługiwaliśmy, aby nie przegrać

22 listopada 2009

- Mecz nam nie wyszedł. Nawet, kiedy przegrywaliśmy 0-1, jak choćby w Bytomiu, zawsze graliśmy dobrą piłkę - mówi Paweł Kapsa po słabym w wykonaniu Lechii meczu z GKS-em.
- Natomiast w sobotę mecz nam kompletnie nie wyszedł, byliśmy słabsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Wynik odzwierciedla to, co się działo na boisku. Żałuję jedynie, że nie udało nam się wykorzystać rzutu karnego, co może pozwoliło by nam z pomocą kibiców nie przegrać z GKS-em. Choć faktem jest, że nie zasługiwaliśmy na to, aby wygrać czy zremisować.

- Nie wiem dlaczego trzydzieści minut gramy jak równy z równym, stwarzamy sytuacje, oddajemy strzały, a potem przychodzi 30. minuta, dostajemy bramkę i w zasadzie kończy się mecz. Do momentu, w którym przypadkowo obrońca z Bełchatowa został trafiony piłką w rękę, ani potem nie mieliśmy bodaj żadnej klarownej sytuacji. Niestrzelenie karnego odzwierciedlało naszą słabość w sobotę - zakończył Kapsa.
(ks / lechia.gda.pl) 22 listopada 2009, 14:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052