Gdańsk: wtorek, 1 grudnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Rogalski: Czuję się fajnie, tylko co z tego

22 listopada 2009

- Wiedzieliśmy z Hubertem Wołąkiewiczem, że ktoś z nas musi strzelać karnego. Hubert skinął, że jest pewny i to on podszedł - tłumaczy Maciej Rogalski po meczu z GKS-em.
- Po straconej w 30. minucie bramce chyba trochę za bardzo spuściliśmy głowy w dół jako cały zespół. W końcówce pojawiła się szansa w postaci karnego. Wówczas nasze oczekiwania były takie, że uda nam się przynajmniej zremisować, a kto wie co potem. Niestety, życie pokazało, że się nie udało.

- Mam trochę swojej winy przy pierwszej bramce dla GKS-u. Gdybym był ustawiony szeroko tak, jak powinienem, to Małkowski miałby mniej czasu. Choć podania i tak bym nie przeciął, bo to było naprawdę ciężkie. Być może jednak Małkowski miałby troszkę trudniej, aby strzelić Pawłowi Kapsie bramkę. Z kolei w drugiej sytuacji zabiegłem się za całą linię obrony, w tym czasie Hubert z Kożansem wychodzili, a ja podobno zostałem. Jeszcze tego nie widziałem, ale tak to zdaję się z boku wyglądało. Na boku obrony czuję się fajnie, tylko co z tego, niech mnie oceniają inni.

- Czy środowy mecz z Arką będzie dla nas trudniejszym wyjazdem niż pozostałe, w których graliśmy dobrze? Nie wiem, ale na pewno Arka będzie czuła do nas respekt. Z pewnością mają w pamięci, że już trzy razy z rzędu dostali od nas lanie - zakończył "Rogal".
(ks / lechia.gda.pl) 22 listopada 2009, 14:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026