Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pietrowski i Kawa radzą młodym piłkarzom

13 grudnia 2009

Na zakończonym w niedzielę turnieju o Złote Lwy Gdańskie spotkaliśmy dwóch wychowanków Lechii - Jakuba Kawę i Marcina Pietrowskiego, którzy podzielili się z nami swoimi refleksjami na temat tego, co zobaczyli.
- Poziom był całkiem niezły. To jeszcze młodzi chłopacy, ale widać już że niektórzy z nich mogą w przyszłości naprawdę dobrze grać w piłkę. Szczególnie podobali mi się młodzi zawodnicy Lechii - warto się nimi zainteresować. Na przykład Oktawian Skrzecz z drugiej drużyny Lechii, który został najlepszym zawodnikiem - powiedział Jakub Kawa.

- Poziom turnieju był dość dobry. Widać, że zawodnicy są dobrze wyszkoleni technicznie, a zespoły odpowiednio poukładane przez trenerów, szczególnie Lechii – zwycięzcy turnieju. Jednym słowem, gratulacje! - powiedział Marcin Pietrowski.

Obu zawodników zapytaliśmy też, jakich rad udzieliliby młodym adeptom piłki nożnej:

- Myślę, że w tym wieku najważniejsza jest wytężona praca i to, żeby przykładali się do każdego treningu. I nawet jeśli nie mają siły czy czasu, powinni robić wszystko, aby jak najlepiej przepracować każdy trening. To w przyszłości przyniesie im na pewno profity - powiedział popularny "Kawus".

- Najważniejsze jest to, aby nie spocząć na laurach, tylko pracować dalej i podnosić systematycznie swoje umiejętności - dodał Pietrowski.

Czytaj więcej o turnieju o Złote Lwy Gdańskie
(kko / lechia.gda.pl) 13 grudnia 2009, 21:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041