Gdańsk: sobota, 27 lutego 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Janota w Lechii?

23 grudnia 2009

W sprasie pojawiają się kolejne spekulacje na temat transferów do Lechii w przerwie zimowej.
Wyjazd na staż do Feyenoordu Rotterdam szkoleniowca Lechii Tomasza Kafarskiego nie zaowocował jedynie podniesieniem jego kwalifikacji. Przewodnikiem trenera po mieście i klubie był Michał Janota . I kto wie, czy wkrótce nie zobaczymy tego piłkarza w barwach Lechii...

Janota trzy lata temu stał się piłkarzem Feyenoordu, z którego obecnie jest wypożyczony do satelickiego Excelsioru. W czerwcu kończy mu się jednak kontrakt z holenderskim klubem i nie wiadomo dziś, czy jeden z najbardziej utalentowanych polskich piłkarzy go przedłuży. A może być nawet tak, że Michał już zimą przeniesie się do Polski.

- Najbliższe dni pokażą, jaka będzie przyszłość Janoty. Szukamy piłkarzy, którzy realnie mogą wzmocnić Lechię. Michał na pewno do takich należy. Na pewno byłbym nim zainteresowany - mówi trener Kafarski.
(jn / Fakt) 23 grudnia 2009, 10:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037