Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Polityka statystyczna Lechii

12 stycznia 2010

Tydzień temu opublikowaliśmy artykuł pt. "Sześć lat bez zwycięstwa na wyjeździe" zamieściliśmy informacje nt. rekordowych serii Lechii w ekstraklasie. W wyniku płynących z klubu sygnałów przyjęliśmy nową metodologię.
Poprawiona wersja artykułu uwzględnia wyniki sezonu 1995/96, który Lechia rozegrała w ekstraklasie dzięki fuzji z Olimpią Poznań. Polityka statystyczna Lechii Gdańsk uznaje, że zarówno ta forma organizacyjna, jak i Lechia/Polonia Gdańsk są kontynuatorami biało-zielonej tradycji. Jedynie sezon 2001/02, w którym miała miejsca koegzystencja trzecioligowej Lechii/Polonii i A-klasowej nowej, odrodzonej Lechii Gdańsk nie powinien być wliczany do statystyk w przypadku tej pierwszej drużyny. W wyniku tych poprawek zmianie uległo kilka klasyfikacji.

Czytaj poprawiony artykuł o rekordach klubowych Lechii w ekstraklasie
(kko / lechia.gda.pl) 12 stycznia 2010, 22:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012