Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mila odejdzie ze Śląska?

13 stycznia 2010

Sebastian Mila już niedługo może zmienić barwy klubowe. Były zawodnik Lechii Gdańsk, obecnie grający w Śląsku Wrocław ma oferty, z których najpoważniejsza dotyczy przejścia do ligi ukraińskiej.
Metalist Charków i jeden z klubów tureckich są zainteresowane pozyskaniem Sebastiana Mili. Sam zawodnik o tym fakcie dowiedział się we wtorek. Jak twierdzi, ma problem, bo w Śląsku Wrocław czuje się dobrze i ma dobre stosunki z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem. Z drugiej strony zdaje sobie sprawę, że nie jest już młodym zawodnikiem i takich ofert nie może odrzucać.

Mila w Śląsku zarabia około 120 tysięcy euro rocznie. W Charkowie mógłby liczyć na trzy razy więcej. Problemem w transferze zawodnika może być jednak kwota odstępnego, która jest szacowana na około 700 tysięcy euro. Mila został sprowadzony do Śląska z ŁKS Łódź za 350 tysięcy euro. Kwota ta została wpisana jako odstępne do kontraktu, ale rosła proporcjonalnie z każdym miesiącem.

Przypomnijmy, że Sebastian Mila występował w drużynie gdańskiej Lechii w latach 2000-2001. Popularny "Roger" często podkreśla w wywiadach swoje przywiązanie do Biało-Zielonych barw.
(kko / SportoweFakty.pl) 13 stycznia 2010, 11:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021