Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia wyceniła Ćvirika na 100 tysięcy euro

13 stycznia 2010

Portal www.trojmiasto.pl podaje, że Lechia Gdańsk za ewentualny transfer słowackiego obrońcy Petera Cvirika oczekuje odstępnego w wysokości 100 tysięcy euro.
Dyrektor klubu Błażej Jenek przyznaje, że jescze w grudniu piłkarz sam chciał przedłużyć umowę z Lechią.

- W grudniu piłkarz sam się do nas zwrócił z tą sprawą, a wręcz nalegał, aby negocjacje przeprowadzić jak najszybciej. Dlatego obecna sytuacja jest dla nas zaskoczeniem. Bez względu jak to się wszystko zakończy notowania Petera w naszym klubie spadły - nie ukrywa Błażej Jenek, dyrektor Lechii.

W styczniu jednak Słowak i jego menedżer zdecydowanie odrzucili ofertę Lechii, a równocześnie w rodzimej prasie rozpowszechnili informacje, że Ćvirik miał oferty z Austrii Wiedeń i rumuńskiej Politehnici Jassy, a obecnie chce zatrudnić Petera austriacki LASK Linz.

- Do klubu nie dotarła żadna oferta wykupienia kontraktu tego piłkarza. Było tylko zaproszenie na testy od Linzu, ale na to nie wyraziliśmy zgodę, gdyż były w okresie kiedy mu już rozpoczęliśmy przygotowania. Liczymy, że w najbliższych dniach Ćvirik określi się co do swoich planów. Jeśli chce odejść i jest klub, który go wykupi, to my wrócimy do negocjacji ze stoperami, z którymi już wstępnie rozmawialiśmy. Natomiast nie będzie tematu powrotu do Lechii Manuszewskiego. Ten rozdział jest definitywnie zamknięty - wyjaśnia dyrektor gdańskiego klubu.

Ćvirik ma czas do 20 stycznia, bo wówczas Lechia wyjedzie na pierwsze zgrupowanie. Na pewno z Gdańska nie odejdzie za darmo, bo przed rokiem klub dał mu szanse wyciągając z III-ligowej FK Senicy. W biało-zielonych barwach Peter rozegrał 21 meczów w ekstraklasie, strzelił jednego gola.
(kko / Trojmiasto.pl) 13 stycznia 2010, 14:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028