Gdańsk: piątek, 22 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zima pokrzyżowała plany piłkarzom Lechii

14 stycznia 2010

Silne opady śniegu i zalodzone boiska spowodowały, że zamiast na boisku zawodnicy Lechii spędzają czas w siłowni i na hali.
- Faktycznie stan bazy nie nastrajał w ostatnim czasie optymizmem. Mieliśmy do wyboru, albo bieganie po śniegu, albo halę. To ostatnie nie jest z pewnością szczytem naszych marzeń, ale w obecnych warunkach było najlepszym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że doraźnym - powiedział dla lechia.pl trener Tomasz Kafarski.

- Rozmawiałem z przedstawicielami MOSiR-u, którzy zapewnili mnie, że w czwartek będą pracować nad stanem sztucznej płyty, tak abyśmy mogli rozpocząć na niej poważne treningi - kierownik zespołu Piotr Żuk.

Dyrektor MOSiR-u Leszek Paszkowski zapewnia, że boisko jest gotowe do treningów.

- Potwierdzam, że boisko przygotowaliśmy już na środę. Weźmiemy jednak pod uwagę zdanie sztabu szkoleniowego Lechii i popracujemy nad nim jeszcze dziś.

W czasie treningu kibice martwili się również stanem głównej płyty. Jak poinformowali przedstawiciele MOSiR-u podgrzewanie płyty zostanie uruchomione na 3 do 4 tygodni przed startem ligi.

- Marzy mi się podgrzewane sztuczne boisko. Przy takim braku przychylności aury byłoby ono idealnym rozwiązaniem - kończy Kafarski.
(pd / lechia.pl) 14 stycznia 2010, 12:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019