Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Kapsa: Chcę zostać w Lechii!

14 stycznia 2010

W wywiadzie dla Dziennika Bałtyckiego bramkarz Biało-Zielonych Paweł Kapsa opowiedział między innymi o rozmowach z działaczami w sprawie przedłużenia kontraktu.
Kibice mogą się niepokoić, że rozmowy kontraktowe trwają, a efektów nie widać?

- Ja raczej zalecałbym spokój. Nie ma powodów do paniki. To jest normalne i naturalne, że obie strony mają swoje spostrzeżenia dotyczące nowego kontraktu. Po to prowadzone są rozmowy, aby dojść do porozumienia.

- To była dopiero pierwsza tura rozmów i idąc na nią, nie liczyłem na to, że po piętnastu minutach podpiszę nowy kontrakt. Na pewno jednak z optymizmem podchodzę do rozmów.

Duże są rozbieżności między klubem, a tobą?

- Nie będę rozmawiał o finansach. Klub przedstawił mi propozycję, a ja moje oczekiwania. Czekam jak Lechia się do nich ustosunkuje.

Na ile można ocenić na dziś, że zostaniesz w Lechii?

- Nie odpowiem na to pytanie. Musimy poczekać. Gdybym był po drugiej rozmowie, to mógłbym powiedzieć coś więcej i wiedziałbym czy jesteśmy bliżej czy dalej od osiągnięcia porozumienia. Przed naszym wyjazdem na zgrupowanie do Niechorza, mamy spotkać się ponownie. Ja jednak w ten sposób podchodzę do całej sprawy. Mam jeszcze pół roku ważny kontrakt z Lechią i nie muszę jutro podpisywać nowej umowy. A pół roku to bardzo dużo czasu, aby osiągnąć porozumienie.

Jest zainteresowanie twoją osobą ze strony innych klubów?

- Nie chcę o tym mówić. Chciałbym zostać w Lechii i nadal grać w barwach gdańskiego klubu, ale nie za wszelką cenę.

Czytaj cały wywiad z bramkarzem Lechii Pawłem Kapsą
(pd / Dziennik Bałtycki) 14 stycznia 2010, 16:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041