Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Turniej Fanklubów w Starogardzie Gdańskim

14 stycznia 2010

Przedstawiamy komunikat Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" odnośnie turnieju piłkarskiego kibiców Lechii, który odbędzie się w Starogardzie Gdańskimi.
- Już 13 lutego 2010 roku w Starogardzie Gdańskim odbędzie się turniej piłkarski kibiców Lechii, który jest kolejną edycją dorocznego Turnieju Fanklubów Lechii Gdańsk. Trudnej roli organizatora podjęli się tym razem wspólnie fani biało-zielonych z Kociewia - fc Starogard i fc Pelplin. Patronat nad Turniejem objęło Stowarzyszenie „Lwy Północy”, które ufundowało nagrody dla zwycięzców i wspiera organizacyjnie przygotowanie zawodów. Tradycyjnie też nagrody dla uczestników ufunduje także nasz klub.

Do turnieju organizatorzy zaprosili rekordową ilość fanklubów Lechii z Pomorza i z pozostałych rejonów kraju, gościnnie także udział wezmą nasi przyjaciele ze Słupska oraz drużyna Stowarzyszenia „Lwy Północy”.

Jak co roku na turnieju fanklubów możemy spodziewać się wysokiego poziomu zmagań piłkarskich – tytułu najlepszego fc bronić będą w tym roku Lechiści z Kartuz. Turniej kibiców to jednak przede wszystkim jedna z niewielu okazji do integracji kibicowskiej w przerwie zimowej.

Przypomnijmy w tym miejscu, że pierwszy Turniej Fanklubów odbył się w zimie 2008 r. w hali Gedanii we Wrzeszczu. Organizatorem było Stowarzyszenie „Lechiści”. Pierwszym historycznym zwycięzcą został fc Malbork. Pozostałe miejsca na podium zajęły drużyny kibiców z Pruszcza Gdańskiego i Łęgowa.

Druga edycja tych prestiżowych rozgrywek miała miejsce rok później w Tczewie. Zwyciężył zespół biało-zielonych z Kartuz przed Sierakowicami i Malborkiem. Należy zwrócić na rewelacyjną organizację tej imprezy przez Tczewskich Lechistów z LGFT.

Szczegółowe informacje o tegorocznej imprezie podawane będą w najbliższym czasie na stronach internetowych kibiców Lechii.
(pd / Stowarzyszenie Lwy Północy) 14 stycznia 2010, 20:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032