Gdańsk: piątek, 12 marca 2010
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Drobny uraz Pawła Nowaka

7 lutego 2010

W 38 minucie sobotniego sparingu z OKS Olsztyn plac gry opuścił Paweł Nowak, w którego miejsce wszedł Karol Piątek.
Jak się okazało zmiana była wymuszona kontuzją pomocnika Lechii.

– Przyczyną zmiany był uraz łydki Nowaka – mówi szkoleniowiec Tomasz Kafarski.

– W chwili obecnej nie mam jeszcze dokładnej diagnozy, ale wiele wskazuje, że skończy się na strachu i Paweł będzie mógł bez problemu uczestniczyć w przyszłotygodniowych zajęciach.
(mik / lechia.pl) 7 lutego 2010, 09:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.179