Gdańsk: wtorek, 9 marca 2010
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sparing: Lechia zagra z Gryfem Wejherowo

9 lutego 2010

W środę 10 lutego o godzinie 17.30 Lechia zmierzy się III- ligowym Gryfem Wejherowo. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Traugutta.
Przeciwko zespołowi z Wejherowa, gdańszczanie wystawią dwie ekipy: Młodej Lechii oraz IV-ligowych rezerw. Każda z nich rozegra po 45 minut.

Gryf w III lidze zajmuje 8. miejsce, z dorobkiem 20 punktów w 15 spotkaniach. Trenerem wejherowian jest Wojciech Wasiek. W zespole występuje były zawodnik Lechii - Jakub Gronowski. Jesienią strzelił 7 goli w III lidze.

Profil Jakub Gronowski
(pd / lechia.gda.pl) 9 lutego 2010, 19:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2010. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.098