Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Grzegorz Szamotulski odchodzi z Jagiellonii Białystok

12 lutego 2010

Wychowanek Lechii Grzegorz Szamotulski nie zagra wiosną w Jagiellonii Białystok - podaje oficjalna strona klubu.
- Grzegorz Szamotulski opuścił dzisiaj zgrupowanie Jagiellonii w Tureckiej Antalyi. W poniedziałek jesteśmy umówieni z zawodnikiem w Białymstoku i wówczas za porozumieniem rozwiążemy obowiązujący kontrakt - powiedział prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

33-letni bramkarz zdecydował się opuścić zgrupowanie, po tym jak w minioną środę sztab szkoleniowy "Jagi" zdecydował, że podstawowym golkiperem będzie 20-Grzegorz Sandomierski.

Przypomnijmy, że Szamotulski trafił do Jagiellonii pod koniec września, podpisując z klubem 2,5 letni kontrakt. W drużynie z Białegostoku zadebiutował 20 listopada 2009 roku w meczu z Polonią Bytom. Zagrał w 3 spotkaniach.

Przypomnijmy, że "Szamo" w pierwszym zespole Lechii grał od rudny wiosennej sezonu 1991/92 do rundy jesiennej 1993/94.

W rozgrywkach Ekstraklasy rozegrał 190 spotkań. W sezonie 1996/97 z warszawską Legią zdobył Puchar, a rok później Superpuchar Polski. Zagrał w 13 meczach reprezentacji Polski.

źródło: www.jagiellonia.pl
(pd / lechia.gda.pl) 12 lutego 2010, 13:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.084