Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019

Bramka Andruszczaka dla GKP Gorzów Wlkp

12 lutego 2010

Były zawodnik Lechii Artur Andruszczak zdobył bramkę dla GKP Gorzów Wielkopolski, w meczu kontrolnym z zespołem Lecha Poznań występującym w Młodej Ekstraklasie. GKP wygrał 4:1.
"Andrut" wszedł na boisko w drugiej połowie. W 88 minucie spotkania zdobył czwartą bramkę dla zespołu z Gorzowa Wielkopolskiego.

GKP Gorzów Wielkopolski 4-1 Lech Poznań (ME)
D. Topolski 36', E. Drozdowicz 48', M. Piątkowski 68', A. Andruszczak 88' - I. Jurga 90'

Przypomnijmy, że 23 stycznia zespół prowadzony przez Adama Topolskiego grał sparing z Lechią. Biało-Zieloni wygrali 2:1 po bramkach Pawła Nowaka i Tomasza Dawidowskiego.

Andruszczak grał w Lechii od lipca 2007 roku. W barwach gdańskiego klubu rozegrał 21 meczów w II lidze, strzelił trzy gole. Wystąpił w 3 meczach PP, w których zdobył jedną bramkę.

W barwach Lechii rozegrał 10 spotkań w ekstraklasie. Zagrał również 4 mecze w Pucharze Ekstraklasy i 1 w Pucharze Polski. W zespole GKP gra od lipca 2009 roku.