Gdańsk: niedziela, 18 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Paweł Nowak wrócił do treningów

12 lutego 2010

Na piątkowych treningu trener Lechii Tomasz Kafarski miał do dyspozycji większość piłkarzy. Do zajęć z drużyną wrócił Paweł Nowak, który ostatnio trenował indywidualnie.
Jedynym piłkarzem, który nie ćwiczy razem z zespołem, jest Maciej Osłowski. Obrońca Lechii na początku przyszłego tygodnia będzie mógł ćwiczyć z większym obciążeniem.

Z kolei podczas czwartkowego treningu krócej ćwiczyli Hubert Wołąkiewicz, Arkadiusz Mysona i Tomasz Dawidowski, którzy narzekali na drobne urazy. Szybka reakcja sztabu medycznego spowodowała, że skończyło się na strachu i zawodnicy wrócili do normalnych treningów.

W piątek trener Kafarski zarządził odprawę, na której analizowano środowy mecz ze Spartakiem Nalczyk.

- Zależało mi abyśmy mogli obejrzeć odpowiednio przygotowany materiał wideo i omówić nasze słabe punkty. Wspólnie z zawodnikami rozmawialiśmy również o budowaniu atmosfery w drużynie i współpracy między zawodnikami, tak na boisku jak i poza nim - powiedział dla lechia.pl trener Biało-Zielonych.

W piątek Biało-Zieloni odbyli trening na boisku w Belek. Głównym elementem podczas zajęć był trening strzelecki.
(pd / lechia.pl) 12 lutego 2010, 17:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012