Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kaczmarek: Czułem głód piłki

14 marca 2010

Wiosną po raz pierwszy w podstawowym składzie Lechii zagrał Marcin Kaczmarek. W meczu ze Śląskiem "Kaka" zaliczył asystę przy bramce Ivansa Lukjanovsa.
- Na pewno kluczowym momentem była bramka wyrównująca, która dodała nam skrzydeł. Dążyliśmy do strzelenia drugiej bramki i cieszymy się, że to nam się udało. Graliśmy konsekwentnie zarówno w obronie jak i w ataku i moim zdaniem zasłużyliśmy na to zwycięstwo - nie ukrywa w rozmowie z portalem slasknet.com piłkarz Lechii.

- Czułem głód piłki. W okresie przygotowawczym nie zagrałem żadnego meczu w pełnym wymiarze, dzisiaj po raz pierwszy od dawna zagrałem całe 90 minut. Jestem zadowolony ze swojej postawy, ale to, że wygraliśmy to zasługa całego zespołu, ponieważ trzy punkty były nam bardzo potrzebne.

źródło: www.slasknet.com
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2010, 00:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036