Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Kapsa: Potrafimy grać na wyjazdach

14 marca 2010

Jednym z najlepszych piłkarzy Lechii w sobotnim meczu przy Oporowskiej był bramkarz Paweł Kapsa, który kilkoma dobrymi interwencjami uchronił gości przed stratą gola.
- Mecz był wyrównany, ale jak pokazał końcowy rezultat to my byliśmy o jedną bramkę lepsi. Przede wszystkim było to dobre widowisko. Obydwa zespoły wyraźnie chciały wygrać. Śląsk chciał zwyciężyć tym bardziej, że przegrał ostatnio u siebie. My akurat lepiej gramy na wyjazdach i dzisiaj to pokazaliśmy. To dziwna sytuacja, że zdobywamy więcej punktów na obcych boiskach. Zaczęło się dla nas fatalnie, pierwszy strzał Śląska i od razu gol. Nie wiedzieliśmy jak się to potoczy. Z biegiem czasu było już co raz lepiej - powiedział dla slasknet.com Kapsa.

Groźny dla obrońców Biało-Zielonych był napastnik Śląska Vuk Sotirović, który kilkakrotnie zagroził bramce strzeżonej przez Kapsę.

- Vuk to dobry zawodnik, ma soczyste i silne uderzenie i na pewno strzeli jeszcze niejedną bramkę zarówno z bliska i z daleka. Teraz czeka nas trójmecz z Wisłą Kraków. Wisła to bardzo mocny zespół nieważne czy jest w kryzysie czy nie. Zawsze są groźni. Bardzo ciężko będzie o punkty, ale wiadomo wychodzimy na boisko po to, aby walczyć i wygrywać.

źródło: www.slasknet.com
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2010, 06:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.130