Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Borkowski: Najważniejsze jest zwycięstwo

14 marca 2010

W ramach 20. kolejki Młodej Ekstraklasy piłkarze Lechii, w meczu przyjaźni zmierzą się ze Śląskiem Wrocław. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią AWFiS. Początek o godzinie 12.
W poprzedniej kolejce Biało-Zieloni przegrali w Warszawie z Polonią 0:3 i z dorobkiem 18 punktów zajmują 14. miejsce w tabeli. Natomiast Śląsk w 19. kolejce miał zagrać na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Jednak z powodu złego stanu boiska mecz został odwołany. Obecnie drużyna z Wrocławia zajmuje 11. miejsce.

Jeżeli o sytuację kadrową, to trener Lechii Tomasz Borkowski będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Gotowy do gry jest również napastnik Adam Duda, który z powodu zatrucia nie wystąpił z Polonią. Z kadry pierwszego zespołu zagrają młodzieżowcy: Janusz Weber, Maciej Osłowski oraz Mateusz Łuczak.

- Jeżeli chodzi o skład, to działamy według planu. W Młodej Ekstraklasie będą występować głównie młodzież. Wszystko mamy dopięte na ostatni guzik, łącznie z podstawowym składem, który wyjdzie w poniedziałek na boisko. Nastawienie przed meczem jest bardzo bojowe. Chcemy zmazać plamę po porażce z Polonią Warszawa w pierwszej kolejce. Chcemy, aby dobra gra przełożyła się na zdobycie trzech punktów. Wierzę, że stać nas na to. Gramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią AWFiS, jednak powtarzam chłopakom, że nieważne jest, gdzie się to spotkanie odbędzie. Dla nas najważniejsze jest zwycięstwo - powiedział dla lechia.gda.pl, przed meczem ze Śląskiem trener Borkowski.

- Jesteśmy żądni zwycięstwa.Chłopcy potrafią grać w piłkę i wierzę, że tym razem zdobędziemy punkty i zawodnicy się odblokują. Ten zespół stać na serię kilku zwycięstw z rzędu. Później czeka nas spotkanie ligowe z Wisłą Kraków na własnym boisku. Życzę wygranej zarówno chłopakom, kibicom oraz sobie. Jestem przekonany, że piłkarze zagrają na maksa.
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2010, 14:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.137