Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Debiut Piotra Kasperkiewicza w Zniczu Pruszków

14 marca 2010

W spotkaniu I ligi Znicz Pruszków przegrał na własnym boisku z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. 90 minut w zespole gospodarzy rozegrał wypożyczony z Lechii pomocnik Piotr Kasperkiewicz.
Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył napastnik gości Piotr Bagnicki. Obecnie Znicz zajmuje 16. miejsce w I lidze. Pruszkowianie mają na koncie 19 punktów.

Przypomnijmy, że szkoleniowcem Znicza jest wychowanek Lechii - Jacek Grembocki. W kadrze zespołu znajduje się również wypożyczony z Gdańska do końca sezonu Jakub Kawa.

ZNICZ PRUSZKÓW - PODBESKIDZIE BIELSKO- BIAŁA 0:1
P. Bagnicki 87'

Znicz: Adrian Bieniek - Błażej Radler, Piotr Klepczarek, Norbert Jędrzejczyk, Artur Januszewski - Marcin Wojciechowski, Piotr Kasperkiewicz, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio (70' Marcin Rackiewicz) - Kamil Biliński (86' Kacper Tatara), Tomasz Feliksiak (78' Łukasz Cichos).

Profil Piotr Kasperkiewicz

Profil Jacek Grembocki

Profil Jakub Kawa

źródło: www.zniczpruszkow.com.pl
(pd / lechia.gda.pl) 14 marca 2010, 22:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.246