Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019

Debiut "Manka" w Orkanie. Gol Kazubowskiego

15 marca 2010

W meczu III ligi Bałtyckiej Orkan Rumia pokonał na własnym boisku Darzbór Szczecinek 6:0. Jedną z bramek zdobył były napastnik Lechii Roland Kazubowski.
"Beton" wszedł na boisko w 66 minucie gry i ustalił końcowy wynik spotkania. Debiut ligowy w barwach Orkana Rumi zaliczył pozyskany przed rundą wiosenną z Lechii obrońca Jacek Manuszewski. Zagrał 90 minut.

Oprócz nich zagrali inni piłkarze mający za sobą grę przy Traugutta: pomocnik Michał Smarzyński oraz bramkarz Kamil Biecke. Zawodnikiem Lechii był również szkoleniowiec Orkana Bogusław Oblewski.

ORKAN RUMIA - DARZBÓR SZCZECINEK 6:0 (3:0)
P. Fera 19', 38' (k), G. Niciński 36', 57', I. Malinowski 78', R. Kazubowski 90'